Inovačný seminár IBM na tému Internet of Things - IEEE Student Branch KKUI aktivita
Inovačný seminár IBM
V stredu 15.4.2015 o 10:50 sa na pôde Technickej Univerzity uskutočnil
inovačný seminár v spolupráci so spoločnostou IBM na tému Internet vecí
(Internet of Things: Examining Possibilities and Edges).
Tento seminár sa organizoval v počítačovom centre a zúčastnilo sa na ňom cez 30 ľudí.
Takto to vyzeralo na našom seminári:

Otvorenie semináru v predu pani profesorka Zolotová spolu s pánmi Chabal a Stehlik z IBM

Semináru sa zúčastnilo cez 30 ľudi - študenti, doktorandi, odborní asistenti a profesori

Páni Chabal a Stehlik z IBM okrem teórie ukázali aj zopár príkladov využitia IoT

Naša spoločná fotka na konci

Plagát na propagaciu akcie

